Свинець 100 г, взятий при температурі 27 ° С, розпла- вили в сталевій коробці. Знайдіть масу

коробки, якщо кількість теплоти, витрачено на теплові процеси, так само 44,2кДж.

Ответы на вопрос

Отвечает Коротаева Людмила.

Ответ:

250г

Объяснение:

Q1+Q2+Q3=Q

Q1=c1m1(t2-t1)

Q2=c2m2(t2-t1)

Q3=rm2

c1m1(t2-t1)=Q-Q2-Q3

m1=Q-Q2-Q3/c1(t2-t1)

c1(свинець)=500

c2=140 сталь

m2=100г

t1=27

t2 (температура плавлення свинцю)=327

r=25000