за який час автомобіль що рухається прямолінійно рівномірно зі швидкістю 20м/с пройде відстань 1

км?​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Фёдор.

Ответ:

За 50 с автомобіль пройде відстань 1 км зі швидкістю 20 м/с.

Объяснение:

Дано:

v = 20 м/с

l = 1 км

Знайти: t.

CI: l = 1 км = 1 * 1000м = 1000 м

Розв’язок:

l = v * t => t = l / v.

t = 1000 м / 20 м/с = 50 c

Відповідь: t = 50 с.