У тепловому двигуні згоріло 400 г природного газу. 25% від отриманої кількості теплоти пішло на

виконання роботи. Знайдіть роботу, яку виконав тепловий двигун. Відповідь вкажіть у МДж. Питома теплота згоряння природного газу 44 МДж/кг.​

Ответы на вопрос

Отвечает Байгузин Карим.

Ответ:

Дано:

n=0,25

m=0,1 кг

q=44*10^6

Знайти:

Q-?

Объяснение:

Розв'язання:

Q=nmq=0,25*0,1*44000000=4,4 МДж