втікаючи від міліціонера злодії часто використовують велику механічну роботу з перемвщенням себе за

короткий час на велику відстань . Злодій прикладаючи силу 1500Н за 2 год перемістив себе на відстань 96 км . Визначте середню потужність Бориса ​

Ответы на вопрос

Отвечает Тихонов Денис.

Ответ:

P=40000

Объяснение:

Для начале переведём в систему CI: 96км = 96000м

2год = 3600с

P=(F*L)/t=(1500*96000)/3600=40000