4. Чому дорівнює питома теплоємність цегли масою 3 КГ. Якщо при її охолодженні на 50 °C

ВІДілилося 135 кДж теплоти?

Ответы на вопрос

Отвечает Ахромеев Влад.

Ответ:

Q=C*m*(t2-t1)=>c=Q/m*(t2-t1)=135000/3*50=900 Дж/кг*°C