Визначте силу струму в прямолінійному провіднику, розміщеному перпендикулярно до ліній індукції

однорідного магнітного поля з індукцією 10 Tл,якщо на активну частину провідника довжиною 40 см діє сила 20 Н.Дано:В = 10 Tл= 40 см = 0,4 мFA = 20 Нa = 90°І — ?розв'язок:???Відповідь: l = 5 А.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мельников Владимир.

Ответ:5 A

Объяснение:

Fa= BIL/sin90

I=Fa/BL

I=20/10*0.4=5