СРОЧНО Чому дорівнює маса шматка міді, якщо на його нагрівання від 10°С до 210°С було витрачено

кількість теплоти, рівну 16000кДж?

Ответы на вопрос

Отвечает Скрипачук Ярик.

Відповідь:

200 кг

Пояснення:

За формулою маємо що Q=c*m*(t2-t1)

де  Q це кількість теплоти, с це питома темлоємність (в нашому випадку міді), m це маса (міді), t2 це кінцева температура, t1 це початкова температура.

16000 кДж = 16000000 Дж

с= 400 Дж

Підставимо значення:

16000000= 400*m*(210-10)

m= 16000000/400*200=200 (кг)