Визначити ємність батареї конденсаторів, якщо C1=C2=C3=1мкФ, C4=6мкФ.


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

С=1мкФ

Объяснение:

С=(С1+С2)*(С3+С4)

(С1+С2+С3+С4)=(1+1)*(1+1)

(1+1+1+1)=2*2

4=1мкФ