Яку кількість теплоти треба отримати під час нагрівання та кипіння води масою 500г від температури

10С до 100С ​

Ответы на вопрос

Отвечает Globalavto Globalavto.

Ответ:

Дано: | СІ | Розв'язування

m води=500г |=0.5кг | Q=cm/\t

t1=10°C | | /\t=t2-t1=100-10=90°C

t2=100°C | | c=4200Дж:кг×°С

---------------------| | Q=4200×0.5×90=

Q=? | | =189000Дж

В: 189000Дж

Объяснение:Я не уверен что это правильно