Задача 28.2. Сила струму котушці, індуктивність якої 0,5 Гн, зросла втричі. Прицьому енергія

магнітного ПОЛЯкотушкизбільшилася на 4,5 Дж. Визначте зміну силиструму у котушці.​

Ответы на вопрос

Отвечает Лазаров Кирилл.

Відповідь:3A

Пояснення:

ΔІ-?                              W₁=LI₁²/2

L=0,5Гн                        W₂=LI₂²/2

W₂=(W₁+4,5)Дж            L(3I₁)²/2=LI₁²/2+4,5

I₂=3I₁                               L(3I₁)²=LI₁²+9

                                      9LI₁²=LI₁²+9

                              8LI₁²=9          I₁²=9/8L=9/8·0,5=2,25A

                               I₁=1,5A         I₂=3I₁  =3·1,5=4,5A

ΔІ= I₂- I₁=3A