В окріп масою 200г опустили ложку масою 50г, при цьому температура води знизилась до 99°С. З якого

матеріалу виготовлено ложку, якщо її початкова температура дорівнювала 29°С?​

Ответы на вопрос

Отвечает Адамов Иван.

Ответ:

вода: m1 = 200г = 0,2кг

с1 = 4200Дж/(кг С)

t1 = 100 С

θ = 99 С

ложка: m2 = 50г = 0,05кг

с2 = ?

t2 = 29 С

θ = 99 С

-------------------------------------------

с1·m1 (θ - t1) + c2·m2· (θ - t2) = 0

c2 = с1·m1 (t1 - θ)/ (m2· (θ - t2))

c2 = 4200·0.2·1/(0.05·70)

c2 = 240 Дж/(кг С) - серебро

Объяснение:

Ложка зроблена з серебра