Обчислити середню швидкість тіла, якщо на першій ділянці шляху його швидкість була 4метра за

секунду а час руху 1 хвилина. На другійділянці швидкість була 8 метрів за хвилину, і тілоза цей час пройшло 50 метрів.ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА СРОЧНО !!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Игорь.

Ответ:

4,3м/с

Объяснение:

Vсер=\frac{S1+S2}{t1+t2}=\frac{240+50}{60+6.25}=4.3м/с

S1=v1*t1=4*60=240м

t2=\frac{S2}{V2}= \frac{50}{8}=6.25c