Визначити скільки молекул води знаходиться в 2 л.?​


Ответы на вопрос

Отвечает Лукашевич Олька.

Ответ:

6,7·10²⁵

Объяснение:

ν = m (Н2О) / M (Н2О); ν (Н2О) = 1000 г / 18 г/моль = 55,6 моль.

N (H2O) = ν · NA; N (H2O) = 55,6 моль · 6,02·1023 моль–1 = 334,7·1023 = 3,35·10²⁵

3,35·10²⁵·2=6,7·10²⁵