Визначити шлях тіла яке за 2 години рухається зі швидкістю 75 км/год​


Ответы на вопрос

Отвечает Гуменна Оксана.

72,6*2=145,2 км подолав за 2 год

75*3=225 км подолав за 3 год

145,2+225=370.2 км весь шлях

2+3=5 год на весь шлях

370,2:5=74,04 км/год середня швидкысть