Визначте як зміниться сила притягання тіла до землі при його віддаленні від поверхні Землі на

відстань що дорівнює чотирьом земним радіусам

Ответы на вопрос

Отвечает Серкова Алёна.

сравнить F1=GmM/(R)^2 и F2=GmM/(R+4R)^2

F2/F1=1/25

сила притяжения уменьшится в 25 раз