1. Визначити у скільки раз зменшиться швидкість світла під час переходу світла з води з

показником заломлення 1,3 в скло зпоказником заломлення 1,6. Помогите пожалуйста​

Ответы на вопрос

Отвечает Савостьяненко Валерия.

Ответ:

n=c/u u=c/n u=(3×10°M/c)/1.6 = 1.875×10 M/c OTBET : 1.875×10°M/c Mamedov12