6. Знайдіть кут падіння світла і показник заломлення рідини, якщо кут заломлення 45°, а кут між

падаючим променем та заломленим дорівнює 165°. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Лезнёва Таня.

Ответ:

Дано:

β = 45°

φ = 165°

________

α - ?

n - ?

Сделаем чертеж.

Из чертежа:

(90° - α ) + 90° + β = 165°

90° - α  + 90° + 45° = 165°

α = 60°

n = sinα / sin β = sin 60° / sin 45° = 0,866 / 0,707 ≈ 1,22

Объяснение: