ккд теплового двигуна становить 20%. яку потужність розвиває двигун якщо за 50 с він витрачає 2,5

кг бензину

Ответы на вопрос

Отвечает Друкачук Соня.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

КПД = 20%;      η = 0,20

t = 20 с

m = 2,5 кг

q = 46·10⁶ Дж/кг - удельная теплота сгорания бензина

______________

N - ?

1)

Сжигаем бензин:

Q = q·m = 46·10⁶·2,5 = 115·10⁶ Дж

2)

Работа двигателя:

A = N·t = 50·N     Дж

3)

η = A / Q

0,20 = 50·N / 115·10⁶

N = 0,20·115·10⁶ / 50 = 460 000 Вт  или   460 кВт