СРОЧНО! 35 БАЛЛОВ! 6.31. Під час змагань на іподромі жокей на коні долає ді- лянку дистанції від

1-го до 26-го стовпчика за 1 хв. З якою швидкістю біжить кінь, якщо відстань між двома сусідніми стовпчиками становить 30 м? ——————————————— якщо можете ще розписати умову задачі то напишіть пж ———————————————

Ответы на вопрос

Отвечает Тименев Максим.

Ответ:

Объяснение:

n = 26-1 = 25 промежутков между столбами

t = 1 мин = 60 с

L=30м

V=?

все расстояние

S=L*n = 30*25 = 750 м

скорость

V=S/t = 750 / 60 = 12.5 м/с = 45 км/ч