Знайдіть частоту обертання двигуна каруселі, якщо за 15 хвилин рівномірного обертання він

здійснив 225 обертів. бс 4c 2 с 0,5 с 0,25 с

Ответы на вопрос

Отвечает Габитов Артем.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

t = 15 мин = 900 с

n = 225

_______________

ν - ?

Период обращения:

T = t/n

Тогда частота:

ν = 1 / T = n / t

ν = 225/900 = 0,25 Гц

Отвечает Скурихин Никита.

Ответ:

Вот фоткц отправил крутт