Записати вираз для миттєвих значень сили струму і напруги, якщо споживачем є активний опір 100 Ом,

а мережа має напругу 24 В частотою 50 Гц. Побудувати векторну діаграму.

Ответы на вопрос

Отвечает Жданова Вика.

Ответ:

Дано:

R = 0,2 кОм = 0,2*10³ Ом

I = 100 мА = 100*10⁻³ А

_____________

U - ?

U = I*R = 100*10⁻³ * 0,2*10³ = 100*0,2 = 20 В

Объяснение: