Металеву деталь масою 174,3гнагріли в окропі, а потім опустили у воду масою 1402,4г, що має

температуру 20,8° с. Через певний час температура води і деталі стала дорівнювати 25,3°С. Визначтепитому теплоємність речовини, з якої було виготовлено деталь. Тепловими втратами знехтувати.(питома теплоємність води с = 4200Дж/(кг о °С))​

Ответы на вопрос

Отвечает Волков Даниил.

Ответ:

m-маса деталі

M-маса окропу

c-питома теплоємність води

С -питома тепллоємність деталі

cm(õ-t)=CM(T-õ)

C=cm(õ-t)/M(T-õ)

C=4200×174.3(25.3-20.8)/1402.4×(100 - 25.3)

далі треба порахувати на калькуляторі