водяна пара масою 1кг узято за температури 100градусів.скільки енергії передасть вона навколишньому

середовищу в разі конденсації й подальшого охолодження до 0 градусів

Ответы на вопрос

Отвечает Тишкова Злата.

Ответ:

Q=cm(t2-t1)=4200*1(0-100)= -420000 Дж

Объяснение: