4. Визначте EPC індукції в провіднику, довжина активної частини якого 20 см, який переміщається в

однорідному магнітному полі зі швидкістю 5 м/с під кутом 30° до вектора магнітної індукції. Відомо, що модуль вектора магнітної індукції дорівнює 6 мТл. (2 бали)

Ответы на вопрос

Отвечает Monya Monika.

Ответ:

3 мВ

Объяснение:

L=0.2 м     v=5 м/с    α=30°    B=6*10^-3 Тл     E=?

===

E=B*L*v*sinα=6*10^-3*0.2*5*0.5=3*10^-3 B

===========================

Отвечает Костьяненко Алина.

Ответ:

Объяснение:

дано L=0,2м

V=5м/с

а=30

B=0.006 Тл

Ei - ?

Ei= VBL*sina=5*0,006*0,2*0,5=300*10^-5=3 мВ