визначити кут заломлення променя при переході із скла в повітря якщо кут падіння 30 градусів, а

абсолютні показники заломлення скла-1,5 повітря-1

Ответы на вопрос

Отвечает Ахметжанова Полина.

Ответ:

19.5°

Объяснение:

α=30°   n=1.5     β=?

===

n=sinα/sinβ    

sinβ=sinα/n=0.5/1.5=0.333

β≈19.5°

============================