У ванні змішали 120 кг води при температурі 10'С зі 160 кг води при температурі 70 С.Знайти

температуру суміші.​

Ответы на вопрос

Отвечает Гиниборг Артем.

Ответ: Є таке поняття теплоємність (c), вимірюється в Дж / кг * З

Енергія води (теплова) дорівнює Q = c * m * t

m = V * r (r - щільність)

Q = Q1 + Q2 = c * r * V1 * T1 + c * r * V2 * T2 = c * r * (V1 * T1 + V2 * T2)

із загального тепла знаходимо температуру: q = cmt, t = q / cm = q / cvr

T = c * r * (V1 * T1 + V2 * T2) / (c * r * (V1 + v2))

c і r загальні, тому скорочуються

T = (120 * 10 + 160 * 70) / (120 + 160) = 44.29

Объяснение: