СРОЧНО!!! ПОМОГИТЕ пожалуйста мотоцикліст рухався протягом 15 с зі швидкістю 5 м/с, протягом

наступних 10 с зі швидкістю 8 м/с і протягом останніх 6 с зі швидкістю 20 м/с. Визначте середню швидкість руху мотоцикліста​

Ответы на вопрос

Отвечает Никифорова Настя.

Объяснение:

l1=75 m t1= 15 c

l2=80 m t2=10 c

l3=120 m t3= 6 c

V (c) = 75+80+120/15+10+6= 89( m )