2. Яку кількість теплоти витратили для того, щоб нагріти та випарувати 1,5 кг води, взятої

при10°C. Питома теплоємність води 4200 Дж/кг: °C, а питома теплота пароутворення 2,3 МДж/кг.​

Ответы на вопрос

Отвечает Овчиникова Катя.

Дано:

L = 2,3×10^6 Дж/кг

m = 1,5 кг

t1 = 10°C

t2 = 100°C

c = 4200 Дж/кг×°С

Q =?

Анализ:

Q = Q1 + Q2

Q1 = cm(t2-t1)

Q2 = L×m

Решение:

Q = 4200×1,5×90 + 2,3×10^6×1,5 = 567 кДж + 3450 кДж = 4017 кДж

Ответ: 4017 кДж