Період коливань маятника дорівнює 1,5 с. Визначте частоту коливань. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Котова Ангелина.

Ответ:

ν = 1/Т

ν = 1/1,5 = 2/3 Гц

Объяснение:

T - період коливань (час, за який тіло робить одне повне коливання)

ν - частота коливань