Скільки теплоти виділяється при повному згоранні 10л бензину?​


Ответы на вопрос

Отвечает Косенкова Эля.

Дано:

V = 10л

q = 4,6×10^7 Дж/кг

p = 700 кг/м³

Q = ?

Анализ:

Q = qm

m = pV

Q = qpV

Решение:

Q = 4,6×10^7×10×700 = 32200×10^7 = 322 ГДж

Ответ: 322 ГДж