У коло змінного струму з діючою напругою 220в і стандартною частотою 50гц, увімкнено конденсатор

ємністю 10мкФ.Визначити ємнісний опір конденсатора,та діюче значення сили струму.

Ответы на вопрос

Отвечает Фетисова Тоня.

Ответ:

Xc=1/(2πƒC)=318,309...≈318 Ом;

I=U/Xc=0,691...≈0,7 A.

Объяснение: