СРОЧНО!!!Яка кількість теплоти виділяється при згорянні 200 грамів кам'яного вугілля?​


Ответы на вопрос

Отвечает Давыдова Дарья.

Дано:

m = 200 г = 0,2 кг

q = 2,7×10^7 Дж/кг

Q = ?

Анализ:

Q = qm

Решение:

Q = 2,7×10^7×0,2 = 0,54×10^7

Ответ: 5,4 МДж