дві кулі масою 100 г і 200 г рухаються вздовж прямої на зустріч одна одній зі швидкостями 4 м/с та

1 м/с. чому дорівнює модуль імпульсу цієї системи тіл​

Ответы на вопрос

Отвечает Люшаков Дима.

Ответ:

Объяснение:

дано m1=0,1 кг

m2=0,2кг

V1=4 м/с

V2=1 м/с

P- ?

P=P1-P2=0,4-0.2=0,2 кг*м/с