У скільки разів зростає кінетична енергія автомобіля у разі збільшення його швидкості з 36 до 72

км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Щелчкова Варя.

Ответ:

кинетическая энергия увеличилась в 4 раз

потому что Eк =m*V^2/2

V1 =36 км/ч =10 v/c

V2 =20 м/с

E2/E1  = V2^2/V1^2= (V2/V1)^2= 4

Объяснение: