Очень срочно!!!!!!! Задача № 2 На скільки градусів підніметься температура сталевої деталі масою

8,4 кг, якщо передати їй такі саму кількість теплоти, яка потрібна для нагрівання води масою 900 г на 15 ˚С.

Ответы на вопрос

Отвечает Савенков Сергей.

Ответ:

13,5°С

Объяснение:

с сталі = 500 Дж/кг°С

с води = 4200 Дж/кг°С

Q=cm∆t

Q води = 4200 * 0,9 кг * 15°С = 56700 Дж

Q води = Q сталі

∆t = Q / cm

∆t сталі = 56700 / 500*8,4 = 13,5°С