Знайдіть частоту коливань струни, якщо період її коливань дорівнює 2 с. *


Ответы на вопрос

Отвечает Антонов Саша.

Ответ:

F =0. 5 Гц

Объяснение:

Т = 2 с, F - ?

F = 1 / T ; f = 1 / 2 = 0. 5 Гц