5. Унаслідок згоряння в нагрівнику 40г гасу вода отримала 950кДж теплоти. Визначте ККД цього

нагрівника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Пасічник Дарія.

Дано:

Ап = 950 кДж = 9,5 × 10^5 Дж

m = 40 г = 0,04 кг

q = 4,6×10^7 Дж/кг

КПД = ?

Анализ:

КПД = Ап / Qн × 100%

Qн = mq

След-но

КПД = Ап / mq × 100%

Решение:

КПД = 9,5×10^5/0,04×4,6×10^7 *100% ≈ 52%

Ответ: 52%