Маятник має довжину 9.8 м який період коливань цього маятника якщо його можна вважати математичним

СРОЧНО!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Носарева Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

дано L=9,8 м

T- ?

T=2п√L/g=6,28*√9,8/9,8=6,28 с