Двигун виконав роботу 100кДж, отримавши від нагрівника 250кДж теглоти.Обчисліть ККД двигуна.​


Ответы на вопрос

Отвечает Низамова Эльвира.

Ответ:

40%

Объяснение:

A=100 кДж    Q=250 кДж   n=?

===

n=A/Q=100/250=0.40

=======================