Яка кількість теплоти виділяється під час повного згорання 3 кг бензину? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Николаева Ариша.

Дано:

m= 3 кг

q= 46×10⁶ Дж/кг

_____________

Q-?

Розв'язок:

Q = qm

Q = 46 \times  {10}^{6}   \times 3 = 1.38 \times  {10}^{8} Дж

Відповідь: Q= 138 МДж