Молекули вуглекислого газу при нормальних умовах мають середню довжину вільного пробігу 4*10 -8 м

і рухаються з середньою швидкістю 362 м/с. Скільки зіткнень в секунду витримує кожна молекула газу ? 1. 9.05*10 3 с -1 2. 9.05*10 9 с -1 3. 4.05*10 9 с -1

Ответы на вопрос

Отвечает Пузанкова Анастасия.

Ответ:

4×10=40

40-8=32

362-32=330...