Трансформатор повышает напряжение с 120 В до 600 В и содержит в первичной обмотке 900 витков.

Определить число витков во вторичной обмотке. В какой обмотке сила тока больше и во сколько раз?

Ответы на вопрос

Отвечает Лапай Стёпа.

Відповідь:

n2=4500   I1  більше I2 в 5 разів.

Пояснення:

U1/U2=n1/n2       n2=U2*n1/U1=600*900/120=4500  трансформатор підвищуючий, кількість витків обмотки в первинній обмотці в 5 разів менша з вторинну обмотку. Переріз дроту в первинній обмотці трансформатора біьше, ніж во вторинній обмотці,  тому загальний опір обмотки n1 буде менший  ніж в обмотці n2,  а струм буде більший,  і він буде більшим в 5 разів