Яка кількість теплоти потрібна для того щоб 200г води узятої за температури 20° перетворити на пару

за температури 100°. Спасайте дууже нада!

Ответы на вопрос

Отвечает Темирхан Мухамедияр.

Дано:

m = 0,2 кг

tн =20°

tк = 100°

c = 4200 Дж/кг×°С

L = 2,3×10^6 Дж/кг

Q = ?

Анализ:

Q = Q1 + Q2

Q1 = cm(tк-tн)

Q2 = L×m

Решение:

Q = 4200×80×0,2 + 2,3×10^6×0,2 = 67200 + 460000 = 527200 Дж ≈ 527 кДж

Ответ: 527 кДж