1 сағатта 25 Кл заряд өту үшін өткізгіштегі ток күші қандай болу керек?​


Ответы на вопрос

Отвечает Андреева Нина.

Ответ:

6.94 мА

Объяснение:

t=3600 c    q=25 Кл    I=?

===

I=q/t=25/3600=0.00694 A

======================