Ток күші 0,5 А болғанда, 20 Кл зарядты тасымалдау қанша уақытқа созылады​


Ответы на вопрос

Отвечает Федич Вася.

Ответ:

40 c

Объяснение:

I=0.5 A     q=20 Кл     t=?

===

I=q/t

t=q/I=20/0.5=40 c

==================