) Обчисліть силу тяжіння, що діє на тіло масою 5 кг.


Ответы на вопрос

Отвечает Добровольська Андріана.

Ответ:

49 Н

Объяснение:

Формула сили тяжіння має такий вид

F = m*g

де m - маса тіла (кг)

g - прискорення вільного падіння 9.8 м/с,

F = 5*9,8 = 49 Н