1. Чому дорівнює період обертання Землі навколо Сонця? Місяцянавколо Землі?2. З якою швидкістю

рухаються кінці годинної, хвилинної, секундної стрілок настінних годинників? Прийміть що довжина кожний із цих стрілок дорівнює 10 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Пархоменко Николай.

Ответ: 0,01м/с; 1,7*10⁻⁴м/с; 1,45*10⁻⁵м/с

Объяснение:

Земля обращается вокруг Солнца и делает вокруг него полный оборот примерно за 365,26 солнечных суток

Период обращения Луны вокруг Земли составляет 27,322 дня.

Дано:

R=10cм=0,1м

n1=1об/мин

n2=1об/ч

n3=1об/12ч

-----------------

V1-?; V2-?; V3-?

V=ωR

ω=πn/30

ω1=π*n1/30=3,14*1/30=0,1рад/с

V1=0,1*0,1=0,01м/с

ω2=π*n2/30=3,14*1/(60*30)=1,7*10⁻³рад/с

V2=1,7*10⁻³*0,1=1,7*10⁻⁴м/с

ω3=π*n3/30=3,14*1/(30*60*12)=1,45*10⁻⁴рад/с

V3=1,45*10⁻⁴*0,1=1,45*10⁻⁵м/с