У балоні знаходиться газ за температури 100 °С. До якої температури треба нагріти газ, щоб тиск

збільшився у 2 рази.

Ответы на вопрос

Отвечает Рязанов Витя.

Ответ:

Объяснение:

дано T1=373 К

P2=2P1

T2- ?

так как V1=V2

P1/T1=P2/T2

T2/T1=P2/P1=2

T2=2T1=746 К

=======

ответ T2=746 К