Обчисліть масу молекули води в грамах, якщо відомо, що в 1 г води міститься близько 3,7·10^27

молекул. Результат приведіть до стандартного вигляду та округліть до десятих. До комірки відповіді впишіть тільки число

Ответы на вопрос

Отвечает Касицына Елизавета.

Ответ:

2,7×10^-28 г

Объяснение:

m = M / N = 1 г / 3,7 × 10^28 молекул = 0,27 × 10^-27 г = 2,7 × 10^-28 г