Розв'яжіть задачу: Брусок масою 440г має розміри 20смx5смx2см.Яка густина речовини бруска?​


Ответы на вопрос

Отвечает Козлов Антон.

Ответ:

2.2 г/см³

Объяснение:

m=p*V

V=20*5*2=200см³

р=m/V=440/200=2.2 г/см³